Serdecznie witamy w obszarze spotkań na żywo

“Stań się silny w życiu”

Co człowiek może zrobić , aby uczynić się SILNYM w życiu? Aby pomóc Państwu znaleźć odpowiedź na to pytanie, chcemy wam podsunąć jedną z możliwości i proponujemy odbycie osobistej podróży odkrywczej w  czasie której każdy może znaleźć swoją odpowiedź.

W Stań się SILNYM w życiu Spotkania na żywo znajdziecie dostęp do Waszej bezpłatnej podróży. Kliknijcie Państwo na ten obszar i sprawdźcie , kiedy może się ona rozpocząć. Zobaczymy co Państwo w niej odkryjecie?!

SPRAWDŹ TERMINY

Warsztaty Wiedzy

Jesteście Państwo aktywni terapeutycznie , czy też medycznie i chcielibyście zanurzyć się w głębinę wiedzy? Macie ochotę poznać fizjologiczne prawa, ich działanie i zastosowanie od momentu powstania przyczyny, oraz zobaczyć jakie są jej skutki? Czy wiedza o komunikacji międzykomórkowej, oraz wnioski z diagnostyki na poziomie komórkowym , są dla Was cenne ? Jeżeli tak , to jest właśnie miejsce dla was! Tutaj w Cell-Re-Active Spotkania na żywo  jest ono personalnie rezerwowane! Kliknijcie Państwo na ten obszar i podajcie swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli wam wysłać bezpłatne zaproszenie.

SPRAWDŹ TERMINY